تبلیغات
فروش سگ | انواع نژادهای سگ - خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان
خرید و فروش انواع نژادهای سگ
فروش سگ | انواع نژادهای سگ
جمعه 29 آبان 1394 :: نویسنده : یوسف زمانی
    خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان   
خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان     

   

خرید سگ خانگی در دنیای امروز امری بسیار رایج می باشد که تقریبا پیر و جوان به پت شاپ های مختلفی  رفته و به خرید و فروش سگ تزیینی و خانگی مشغول شدند. اما در خرید سگ باید به نکاتی توجه کرد که در این مقاله به نکات می پردازیم تا شما با دید بازتری خرید کنید.

در آغاز باید به حس ترس سگ در زمانی که مسواک را به داخل دهان می برید، توجه خیلی زیادی کنید. برای این کار، در هنگام خرید سگ چندین بار انگشت خود را به داخل آب گوشت و یا آب مرغ فرو برده و بسیار آرام و در حین بازی نمودن با سگ، انگشت خود را به درون دهان حیوان ببرید و حرکاتی مشابه مسواک زدن برایش انجام دهید، چنان چه انگشت شما را گاز نگرفت سگ مناسبی برای شما می باشد.

    خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان   
خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان     

   

برای تربیت توله سگ در هر بار فقط یک تمرین را کار کنید نباید توله را با ارائه دستورات جدید و متعدد گیج کرد زمان مرور تمرینات نیز هر گاه سگ دستور شما را درست اجرا کرد ضمن تشویق کردن و دادن یک جایزه به سمت تمرین بعدی بروید زیرا اجرای یک فرمان به شکل مکرر موجب خستگی سگ می گردد دائما زمان تمرین را از زمان بازی جدا بنمایید مطمئن و مطمئن شوید که توله این زمان را به خوبی  درک می کند.

    خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان   
خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان     

   

برای نگهداری از حیوانات خانگی باید که با علوم زیستی و فیزیولوژیکی آنها آشنا باشیم باید بدانیم که برای نگهداری کردن از این جانوران زیبا چگونه باید از آنها مراقبت کنیم. من امیدوارام که بعد از خوندن این مقاله دوستانی که از سگ ها نگهداری می کنند بیشتر به اصول بیماریهای این جانور آشنا بشوند و مراقبت بیشتری از آنها بکنند.

    خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان   
خرید سگ خانگی و فروش سگ نگهبان     

   

راه رفتن و بی‌ قراری اضطراب در سگ‌ها می تواند نشان دهنده ی درد،ناراحتی‌ یا پریشانی باشد، در چنین شرایطی سگ شروع به پارس کردن های بی وقفه و دائمی می کند که بی‌ قراری کردن می تواند یک حالت وابسته به اختلال در سیستم گوارشی و یا اعصبی باشد که در معده به وجود می‌‌آید. نفخ معمولا در نژاد‌های بزرگ رخ می دهد. بنابراین این علائم را بسیار جدی بگیرید. و در صورت مشاهده ی هرگونه نشانه ای از بیماری سریعا به دامپزشک مراجعه کنید.

خرید و فروش سگ نگهبان یکی از پر درآمد ترین شغل ها در کشورهای نا امنی مانند ونزوئلا وآفریقای جنوبی می باشد،سگ نگهبان ،سگی است‌ که در تلاش برای محافظت کردن است، اما قادر به این کار است میتواند دزد ها  و مزاحم ها را دور کند. در این صورت چنان شما به دنبال محافظت از خود هستید خرید این سگ به شما پیشنهاد می شود.

نوع مطلب : نگه داری سگ، 
برچسب ها : خرید سگ خانگی، خرید سگ، فروش سگ نگهبان، سگ نگهبان، انواع سگ نگهبان، فروش سگ خانگی، فروش سگ،
لینک های مرتبط : فروش سگ ژرمن شپرد، فروش سگ نگهبان،درباره وبلاگ


اینجا انواع نژادهای سگ معرفی میشن برای خریدشون هم فروشگاه های مختلفی معرفی میشن که میتونید انواع حیوانات خانگی رو خریداری کنید.

مدیر وبلاگ : یوسف زمانی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :