تبلیغات
فروش سگ | انواع نژادهای سگ - طول عمر گربه ها
خرید و فروش انواع نژادهای سگ
فروش سگ | انواع نژادهای سگ
یکشنبه 13 اسفند 1396 :: نویسنده : یوسف زمانی

در این قسمت قصد داریم تا در مورد  طول عمر گربه ها برای شما مطلبی را به اشتراک بزاریم. در ادامه با وبلاگ فروش سگ همراه باشید.از کجا می توان گفت که سن نكته بین بچه برتری یا سبقت چقدر است؟ چه کاری می توان انجام داد تا امید به معیشت خوش گذرانی كردن در سبقت بلندی برود؟
گفته می شود که هر سال از سن گربه، هم پایه با هفت سال از سن یک ناس است. تعدادی نیزمعتقدند که از نظر سنی یک سال سن مسابقه سنور روبه رو با پنج سال سن بشر است. همچنین فدایی معتقدند که دو سال اول خوش زیستن تقدم متساوی با یک فرد 21 ساله است و بعد از دو سالگی هر سال از سن گربه برابر با چهار یا پنج سال انسانی است.
 
با وجود همه نظرات متفاوت، می توان قاعده کلی در حالت سن مسابقه سنور ها را پذیرفت. اکثر دیدگاه هایی که در هیئت نهج وجد سن مسابقه سنور و مقایسه آن با سن حیوان وجود دارد بر مناط امید به خوش زیستن برتری قیمت گزاری می شود. امید به معیشت خوش گذرانی كردن میانگین برتری تقریبا
17 سال است و حدوسط امید به زندگی درخصوص  84 سال است.

نژادهای گربه

از حین ولادت تا یک هفتگی: تقدم ها بدون سنان متولد می شوند. آنها تقریبا تمام هفته اول زایش خود را به چرخیدن، شیر خوردن و خوابیدن سپری می کنند.

18 ماهگی تا 3 سالگی: این سن ابتدای برنایی برتری است. این سن تقدم ها رویارو با دهه 20 سالگی انسان است. وضعیت سلامت در این سن بسیار خوب است و علائم بزرگسالی آشکار می شود. قربان از سبقت ها مشکلات سنان یا مشکلات وزنی جهر می کنند.

14 سال به بالا: سبقت ها در این سن پیر هستند. بیماری های دهان و سنان عمیق می شود و سنان ها می افتند. روند پیری که در میانسالی اوان شده، در این سن بیشتر می شود. مردمک چشم سایه ای خاکستری پیدا می کند. حرکت و جنب و جوش برتری کم می شود. چسبندگی و کدر بودن موها بیشتر می شود. پایه نژاد ها شکننده می شوند. بیماری های متصل با افزایش سن مانند نقص و كمال کلیه و سرطان متاسفانه رایج می شود. صدای سبقت می گیرد و ترسناک می شود. شنوایی و بینایی آنها بسیار کم می شود اما کاهش دید آنها ارتباطی با خاکستری شدن رنگ مردمک ندارد.

نژادهای گربه
اگرچه راهنمایی هایی که در حاصل عرضه شده درعوض جهت اکثر مسابقه سنور ها قابل اعمال است، اما تفاوت زیادی در طول عمر تقدم ها وجود دارد. این گوناگونی طول عمر بیشتر به نژاد و ژنتیک مناسبت دارد، اما نحوه خوش گذرانی نیز می تواند نقش مهمی در طول عمر تقدم ها داشته باشد.
مثلا تصور کنید تقدم پنج ساله ای به ایدز دستخوش است و به همین حجت کیفیت خوب موها و ظاهرش از بین رفته شبیه به یک برتری 15 ساله شده است. اگرهمین گربه در خانه ای نگهداری شود که به او به خوبی جستجو می شود، پنج سال جوان تر از سن واقعی اش نشان می دهد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ


اینجا انواع نژادهای سگ معرفی میشن برای خریدشون هم فروشگاه های مختلفی معرفی میشن که میتونید انواع حیوانات خانگی رو خریداری کنید.

مدیر وبلاگ : یوسف زمانی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :