تبلیغات
فروش سگ | انواع نژادهای سگ - سگ های خانگی
خرید و فروش انواع نژادهای سگ
فروش سگ | انواع نژادهای سگ
شنبه 14 بهمن 1396 :: نویسنده : یوسف زمانی

در این بخش از وبلاگ فروش سگ قصد داریم تا سه نژاد از سگ های خانگی را برای شما معرفی کنیم. این سگ ها دارای ویژگی هی بسیار متفاوتی بوده و هر یک دارای خصلت های اخلاقی خاصی نیز می باشند. همراه ما باشید.این نوع سگ ها با ویژگی اخلاقی متنوع ، جهت نگهداری در خانه های کوچک و یا آپارتمان ارزان هستند  . قرین تریرها ، پودل ، شیتزو ، شی هوا هوا ، پیکینز ، داشهوند و  .... . خیلی از نژاد های تریر پر انرژی هستند و حاجت به آروین زیاد دارند . آنها اكثر بسیار کنجکاو و آرزومند ماجراجوئی و گردش در مکان های جدید و ملاقات با سگ های پسین هستند . بعضی از این مبدا ها ممکن است خیلی عصبی باشند به همین علت شاید ضرورت به تعلیم وتربیت داشته باشند، هم چنین این سگ ها خیلی هوشیار و بله بوده و از تعلیم لذت می برند .

نژادهای سگ ها


سگ های منشا متوسط آمخته کوکر اسپانیل احتیاج به 2 روزگار راه رفتن و تمرین در روز دارند . اگر شما صاحب یک سگ نژاد کولی هستید سعی کنید حداقل 3 زمان در روز به آن تمرین دهید و ترجیحا ً در یک فضای باز ، جائی که بتواند پاهایش را کش دهد ببرید . این سگ ها بسیار هوشیار و بله هستند و نیازمند تحرک هستند .

سگ نژاد ارشد به اندازه نسب متوسط نیازمند محك روزانه نمی باشد . مرزها اسنان 1 دوره آروین در روز فقره سبب این گروه سگ ها و دست كم نیم دهر آموزش در روز مفید خواهد بود . سگ سالوکی میتواند یک سگ ایده آل اهلی فقره سبب نگهداری باشد ، آنها راغب راه رفتن هستند اما در منزل می توانند کاملا آرام دراز بکشند و خیلی مودب باشند .

پودل ها مغرور، سست و بسیار باهوش هستند، که این ویژگی ها باعث می شود درعوض جهت نگهبانی فوق العاده باشند. این سگ ها ریزش مو ندارند و اغلب overbred هستند بدین لحاظ در هنگام خرید این مایه بسیار دقت کنید و آن را از یک درس دهنده ی قابل اعتماد بخرید.

نژادهای سگ ها

پاگ ها کمی مالوف فضایی ها هستند. انجمن درس سگ آمریکا آن ها را خوش خلق، جذاب، بازیگوش و دوست داشتنی توصیف می کند. ازاین رو گزینش مناسبی برای خانواده هایی که فرزند کوچک یا حیوانات خانگی دیگری دارند هستند. فقط این را به خاطر داشته باشید که دم وبازدم از باب این لب کمی سخت است بنابراین فقره سبب تكرار زیاد كم قیمت نیستند و باید مکانی درخصوص زندگی آن ها برگزینی شود که دارای نیرنگ ی نازل و گران باشد.

چین ژاپنی ی تواند دوست داشتنی باشد اما ممکن است کمی مستمسك مناسبت گیر هم باشد. همانطور که انجمن یادگیری سگ آمریکا افشا می کند: «این اشراف زاده ی واقعی: جذاب و دوست داشتنی حیث صاحبش و خوددار و محتاط با غریبه هاست.» آنها تعریفی از یک سگ کوچک که در بغل جای میگیرد هستند (بفل، مکان حال علاقه ی آن هاست) و ریزش موی بسیار زیادی دارند. این سگ کوچک درخصوص سالمندان و کسانی که در منزل ساختمان زندگی می کنن بسیار مناسب است.

هاوانس در این تصویر بهترین جای شادخواری گذران اش را دارد. این سگ بهانه گیر، کمی خوش معاشرت و تیزفهم است-سگی مناسب درعوض جهت خانواده. او با کودکان به خوبی کنار می آید  و همچنین با سایر حیوانات خانگی نیز مهربان است. این سگ زیبا، پرانرژی و مطیع است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ


اینجا انواع نژادهای سگ معرفی میشن برای خریدشون هم فروشگاه های مختلفی معرفی میشن که میتونید انواع حیوانات خانگی رو خریداری کنید.

مدیر وبلاگ : یوسف زمانی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :