تبلیغات
فروش سگ | انواع نژادهای سگ - محل مناسب برای نگهداری سگ ها
خرید و فروش انواع نژادهای سگ
فروش سگ | انواع نژادهای سگ
پنجشنبه 9 فروردین 1397 :: نویسنده : یوسف زمانی

اولین مسئله ای است که شما قبل از خرید سگ باید راجع به آن فکر کنید. مراقبت سگ های صولت مثل ژرمن شپهرد، گریت دین و دوبرمن در منزل ساختمان کوچک کاری ناپخته و نابكار است و افزایش بر آزار و اذیت اعضا خانه و همسایه ها، موجب افسردگی و خوف مردم خواهد شد. از سویی دیگر برخی از نژاد های ظریف و زینتی برای احتراس در داخل منزل بوده و مراقبت این گونه سگ ها در حیاط و باغ، باعث ترس و آزار دد دیو خواهد شد. در ادامه با وبلاگ فروش سگ همراه باشید تا در مورد محل مناسب برای نگهداری سگ ها برای شما بیشتر بگوییم.

توله سگ های  زیر ۲ ماه حیواناتی بسیار حساس و آسیب پذیر بوده و با کوچکترین سهل به عنوان مثال دچار آسیب های جدی و گاهی بازگردانی ناپذیری می شوند و با توجه به این که در این سنین توله ها هنوز در برابر آفت ها واکسینه نشده اند، فراهم کردن محیط كم قیمت و به دور از آلودگی برای آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است. توله سگ های زیر ۲ ماه که هنوز در کنار مادر خود تعیش می کنند تحت امان سگ ماده خواهند بود .

سگ ها


بالای ۲ ماه، در این سن کم کم سعی کنید لانه ای برای سگ خود در نظر بگیرید و او را عادت دهید مدتی از روز را در آن جا بماند. لانه سگ باید به قدر ی کافی جا داشته باشد و طوری مصنوع و آفریدگار شده باشد که درب آن از خارج بسته شود یا طوری باشد که در مواقع لزوم بتواند مانع خروج انسان شود تا هر وقت که لازم شد، مدتی را درون آن محبوس باشد. برای این غرض سبد های مخصوصی ساخته شده که جمع بر لانه، وسیله حمل و نقل سگ نیز به شمار می رود. این لانه را با چوب هم می توانید درست کنید.

گاهی اوقات نیز بی صدا در گوشه ای خوابیده و شروع به جویدن گوشه مبل یا لباس، کفش و جوراب شما بکند. تمام این رفتارها می تواند برای مردم خطر آفرین بوده و برای شما آزار دهنده باشد. اگر از سنین بنیان به سگ خود بیاموزید که مدتی از روز را باید محدود باشد، برای ما بقی روزهایی که از او محافظت خواهید کرد مشکل کمتری خواهید داشت و بشر شما هم به زودی به این روش خوش زیستن عادت کرده و با این محدودیت کنار خواهد آمد. از سویی دیگر سگ ها نیاز به محیطی متعلق به خود دارند تا در آن بخوابند یا در ضمن احساس خطر به آن جا پناه ببرند. در انتخاب مقدار ی این لانه باید زمان بلوغ و بزرگ شدن جثه ی ناس را هم پیش بینی کنید تا لانه برایش کوچک نشود. درمورد سگ های شكوه که قرار است در حیاط خوش گذرانی کنند این لانه می تواند ناپایدار و دایم باشد.

با افزایش سن، سگ شما کم کم لانه خود را مشخص و ناپیدا و به آن خو می کند. برای سگ های کوچکی که در منزل نگهداری می شوند، لانه باید در نقطه خاص و مشخصی از منزل قرار گیرد و این محل شروع و انتها باید در قدرت حیوان قرار داشته باشد. استفاده از سبدهای مخصوص، لانه های پارچه ای که برای این اعلام درست شده و لانه های چوبی كم ارزش خواهد بود.

سگ ها

توجه داشته باشید که لانه مردم باید قابل شست و شو یا لااقل و اكثراً قابل نظافت بوده و هر چند وقت یک بار تمیز و در صورت لزوم ضد چرك شود. این لانه باید متناسب با جثه سگ بوده و برای او کوچک نباشد. سگ ها حسب معمول لانه خود را تمیز نگه می دارند و داخل آن شاش و چرك نمی کنند. آن ها دوست دارند اثاث شخصی، اسباب بازی ها و عروسک های خود را داخل خانه ببرند و در آن جا با آن ها بازی کنند.

هنگام ساخت لانه دقت کنید که در پرچین های درونی و بیرونی و خارجی آن اجسام تیز و برنده مثل میخ و سیم وجود نداشته باشد تا بدن سگ را زخمی نکند. سقف لانه باید شیب دار و عایق بندی شده باشد تا از نفوذ آب باران، گرمای خورشید و سرمای زمستان جلوگیری کند. دهانه لانه هم باید به شمار ی کافی وسیع باشد تا در طی ورود و خروج، پهلوهای حیوان به پرچین ها ساییده نشود. کف آن نیز بهتر است شیب ملایمی به خارج داشته باشد تا در زمان شستشوی لانه و یا در طی بارندگی، آب درون آن جمع نشود. برای پوشش کف، بهتر است از سرامیک یا موزاییک استفاده کنید تا شست و شو و ضد لچر آن آسان باشد. قرار دادن یک دریچه کوچک در خاربست لانه به تهویه آن کمک خواهد کرد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ


اینجا انواع نژادهای سگ معرفی میشن برای خریدشون هم فروشگاه های مختلفی معرفی میشن که میتونید انواع حیوانات خانگی رو خریداری کنید.

مدیر وبلاگ : یوسف زمانی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :